Piszczac: Znajdziesz 10 minut? Wypełnij ankietę. WAŻNE!!

Jeśli jesteście mieszkańcami Gminy Piszczac to mamy dla Was zadanie domowe. W materiale znajdziecie ankietę, pytania, odpowiedzi, sugestie. Będzie miło, gdy znajdziecie z 10 minut na zapoznanie się z ankietą a jeszcze lepiej jak odpowiecie na zadane w niej pytania. Przynajmniej na kilka, jeśli nie na wszystkie. Ankieta jest anonimowa. Odpowiedzi wysyłanie na nasz adres e-maila radiobiper@poczta.fm z tytułem maila ANKIETA. Wśród nadesłanych odpowiedzi rozlosujemy dwa podwójne darmowe vouchery do Kina Merkury!!

Ankietę przygotowało:
Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu,
Fundacja K.AŚ.K.A czyli Konkretne, Ambitne, Świetne Kobiety Aktywne w Wyczółkach
Państwowa
Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

O co chodzi?
To bardzo proste. Chcemy poznać ,,Postawy mieszkańców Gminy Piszczac wobec funkcjonowania i roli Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu.

Aby móc do pewnych konkretnych wniosków dojść, zwracamy się do właśnie do WAS – czytelnicyinternauci – z uprzejmą prośbą o podanie odpowiedzi na niżej wymienione pytania. Uzyskane informacje są przeznaczone wyłącznie do celów badawczych. WYWIAD MA CHARAKTER ANONIMOWY, a to znaczy, że nie trzeba podawać ani nazwiska, ani nawet imienia, ani adresu, ani numeru telefonu, ani rozmiaru buta, ani tym bardziej numeru konta w banku czy numery PIN w telefonie.

UWAGA! Nawet jeśli, wyślecie odpowiedzi z własnego prywatnego maila, jego adres nie będzie brany pod uwagę, nie będzie również przekazany jako dane dotyczące ankiety. Adresy e-mailowe posłużą nam jedynie do kontakty z osobami, które ewentualnie otrzymają od nas wejściówki na filmy do Kina Merkury.

Treść pytań dotyczy postaw, a zatem wiedzy, doświadczeń, oceny i oczekiwań mieszkańców Gminy Piszczac wobec funkcjonowania i roli, jaką pełni Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu. Przeprowadzenie badań jest jednym z etapów projektu, realizowanego przez GCKiS w Piszczacu w ramach programu ,,Dom Kultury+ Inicjatywy Lokalne 2017, ze środków Narodowego Centrum Kultury.

Wypełnienie ankiety potrwa ok 20 min. Bardzo prosimy o zrelaksowanie się, pozytywne nastawienie oraz o sumienne i szczere udzielenie pełnych odpowiedzi na wszystkie poniższe pytania. Wyniki badań będą kluczowe przy pracach nad odpowiednią ofertą, która będzie zaspokajała potrzeby w zakresie społeczno-kulturalnym mieszkańców Gminy Piszczac.

Zachęcamy do wypełnienia ankiet na miejscu – w siedzibie GCKiS – w tym celu doradzamy kontakt z pracownikami GCKiS: osobiście w siedzibie lub telefonicznie – 83 377 80 18.

Serdecznie dziękujemy za udział w badaniach!
Na maile z odpowiedziami czekamy do 15 maja 2017 roku!

JAK WYPEŁNIĆ ANKIETĘ?
– bardzo prosto
– czytasz po kolei pytania i proponowane odpowiedzi
– odpowiadasz
– przykład:
pyt 1. odp. b. – czytam książki poświęcone historii gminy
pyt 4. odp. a,b,c,d – w pytaniach z wielokronością wyboru możliwe jest zaznaczenie więcej niż jednej możliwości odpowiedzi.

No to zaczynamy: – Wywiad kwestionariuszowy –

materiał: Radiobiper Piszczac
temat: Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu / Piszczac gmina
tekst: Ankieta GCKiS / Leszek Niedaleki
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

 

One comment

  • m

    Szanowni Redaktorzy
    Nie lepiej przygotować ankietę online np bazującą na technologii Google? technika i umiejetności informatyczne kłaniają się??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *