Reklama

Guardian 3 Gun Cup na strzelnicy KS Guardian w Białej Podlaskiej (galeria)

Relacja z zawodów z cyklu GUARDIAN 3 GUN CUP, które odbyły się 30 kwietnia 2017 r na strzelnicy KS Guardian w Białej Podlaskiej. Zawody rozgrywane były w formule strzelania dynamicznego z 3 rodzajów broni (strzelba, karabin, pistolet), na 5 torach strzeleckich w tym: 4 tory łączone np. strzelba+pistolet lub karabin+pistolet i 1 tor strzelbowy w konwencji ”NIESPODZIANKA” (zawodnik nie miał możliwości zapoznania się z torem, miał tylko określoną ilość celów do zestrzelenia).

Łącznie każdy zawodnik oddał 100 strzałów na zawodach w tym :
pistolet 36 strz.
karabin 34 strz.
strzelba 30 strz.
(broń tylko centralnego zapłonu).

Zawody rozgrywane były w dwóch klasyfikacjach sprzetowo-obliczeniowych;
KLASA STANDARD – broń bez przyrządów optycznych i optoelektronicznych ( kolimator ) tylko z otwartymi przyrządami celowniczymi , w tej klasie na określoną ilość strzałów ( bez możliwości dostrzelania nie trafionych celów ).
KLASA OPEN – broń dowolnie wyposażona w przyrządy optyczne lub optoelektroniczne ułatwiające celowanie ale bez powiększenia , w tej klasie dozwolona była dowolna ilością amunicji ( możliwość dostrzelania nie trafionych celów).

(ZAPRASZAM SERDECZNIE DO GALERII)

Tactical Team .45


materiał: KS Guardian w Białej Podlaskiej
tekst: Arkadiusz Arco Popławski KS Guardian w Białej Podlaskiej
zdjęcia: Tactical Team .45 / Gwalbert Krzewicki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

XII Sesja Rady Miasta Biała Podlaska (zaproszenie)

Informujemy, że w dniu 31 stycznia (piątek) o godz. 10:00 w Urzędzie Miasta Biała Podlaska, (ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3) w sali konferencyjnej nr 238, odbędzie się XII sesja Rady Miasta Biała Podlaska. Radni zagłosują m.in. nad uchwałą w sprawie nadania skrzyżowaniu ulic Witoroskiej i Koncertowej nazwy Rondo Wielkie Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Czytaj więcej »

Marsz na Kodeń! Upamiętnili 157. rocznicę zwycięskiej bitwy (galeria)

Półmrok nadchodzącej nocy. Wiatr szumiący w sosnowym, ciemnym lesie. Chłód i zapowiadające się opady marznącego deszczu i śniegu. Niewielki ognisko z płonących, zebranych wokół szyszek, nawet nie po to aby kogokolwiek ogrzać ale dać choć nikłe światło na uczestników Marszu na Kodeń ad. 2020. Wyruszyli wczoraj, 22 stycznia, tak jak Powstańcy Styczniowi 157 lat temu, w 1863 roku. Niebawem FILM z wydarzenia!

Czytaj więcej »

Reklama