Reklama

III Turniej Tenisa Stołowego – Grand Prix 2017 (film) (galeria)

Uczniowski Klub Sportowy ,,Ekonomik przy ZSZ Nr 1 im. KEN w Białej Podlaskiej zaprosił w dniu 27 marca na III turniej z cyklu Grand Prix 2017 w Tenisie Stołowym. W między czasie, trwają tu też rozgrywki Bialskiej Ligi Tenisa Stołowego 2017. Uczestniczy w nich czternaście drużyn, minimum dwu osobowych. Również zapraszamy do gry panie. Gra w tenisa w bialskim Ekonomiku to także pomysł na wolny czas, na integrację i na imprezę firmową – sportową. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego!!


Marek Zagajski, nauczyciel wychowania fizycznego w ZSZ nr1 w Białej Podlaskiej:
Może w Białej Podlaskiej ten sport, czyli tenis stołowy nie jest zbyt popularny. Stąd inicjatywa moja, dyrektora szkoły i naszego klubu, żeby tą dyscyplinę rozruszać. Starsze pokolenie pamięta, nawet ci starsi specjalnie tu do nas przyjeżdżają spoza Białej Podlaskiej żeby móc pograć. Opłaty są symboliczne, koszt wypożyczenia na te kilka godzin sali gimnastycznej. Osób grających od kilkunastu do kilkudziesięciu. Na brak zainteresowania nie narzekamy. Gramy w każdy poniedziałek. Dzielimy spotkania na indywidualne bądź drużynowe. W kwietniu kończymy pierwszą połowę Grand Prix 2017. Kolejne spotkania już na jesieni.

Uczestnikami byli wszyscy chętni, bez kategorii wiekowych. Zawodnicy niepełnoletni musieli jedynie dostarczyć pisemną zgodę opiekuna prawnego. Turniej Tenisa Stołowego – Grand Prix to cykl spotkań: 8 turniejów, system do 2 przegranych meczów. Wpisowe: osoby dorosłe – 10 zł/turniej , uczniowie szkół – 5 zł/turniej za okazaniem legitymacji szkolnej.

Miejsce: sala ZSZ Nr 1 im. KEN w Białej Podlaskiej ul. Piłsudskiego 36. Szczegółowe informacje i zapisy: Marek Zagajski – tel. 501 656 649. Regulamin rozgrywek i inne dokumenty dostępne także na stronie: www.zsz1.edu.pl/uks w zakładce tenis stołowy.


materiał: Radiobiper Biała Podlaska
temat: Uczniowski Klub Sportowy ,,Ekonomik
film i zdjęcia: Małgorzata Mieńko
tekst i opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama