Reklama

Piknik rodzinny „Kochamy Cię Europo” w Białej Podlaskiej

Zapraszamy Wszystkich mieszkańców Białej Podlaskiej i okolic na I PIKNIK RODZINNY – KOCHAMY CIĘ EUROPO. Spotykamy się 1 maja na Placu Wolności!! Uczestnicząc w imprezie pomożemy Wojtkowi Jaroszewiczowi. To 38-latek od 8 lat na wózku inwalidzkim. Jego świadczenia rentowe nie wystarczają na leczenie. Pora skrzyknąć się razem i ZROBIĆ COŚ DOBREGO DLA INNEGO CZŁOWIEKA!! Czekamy na WAS 1 maja !!

Spotykamy się 1 maja na Placu Wolności w Białej Podlaskiej o 12:00 aby wspólnie spędzić czas i bawić się całymi rodzinami, wziąć udział w konkursach z nagrodami, posłuchać lokalnych zespołów ludowych, zmierzyć się w turnieju warcabowym i poprawić swoją kondycję w trakcie zajęć fitness pod gołym niebem. Na warsztatach z papierowej wikliny zapoznamy się ze sztuką rękodzieła i będziemy mogli skorzystać z animatorów zabaw dla dzieci.

Nasze spotkanie będzie połączone z akcją charytatywną. Będziemy zbierać pieniądze na leczenie Wojtka Jaroszewicza, który choruje na neuroboreliozę i potrzebuje naszego wsparcia. Jego świadczenia rentowe nie wystarczają na leczenie, którego miesięczny koszt wynosi 6000 zł SAMO się nie zrobi… POMÓŻMY Wojtek Jaroszewicz


materiał: KOD Biała Podlaska
opracownie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama