Reklama

Kryminałki: 14 latek z Białej Podlaskiej sprawcą kradzieży portfela

Biała Podlaska: Kieszonkowiec dał znać w jednym ze sklepów na terenie miasta. Poszkodowana kobieta straciła portfel. // Terespol: Mieszkanka miasta padła ofiarą oszustwa w Internecie. Zapłaciła za kurtkę na portalu OLX.pl. Do dzić kurtka do kupującej nie dotarła. // Biała Podlaska: 14 latek sprawcą kradzieży portfela z marca tego roku.

 

26.04.2017r. BIAŁA PODLASKA
Na terenie jednego ze sklepów w Białej Podlaskiej, nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonej, z torebki damskiej skradł portfel z zawartością pieniędzy i dokumentów na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

09.02.2017r. TERESPOL
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego w Terespolu ustalili, że na portalu internetowych OLX.pl, doszło do oszustwa na szkodę mieszkanki Terespola. Nieznany sprawca oferował do sprzedaży kurtkę marki The North Face. Pomimo otrzymania pieniędzy nie przesłał pokrzywdzonej zamówionego towaru.

26.04.2017r. BIAŁA PODLASKA
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu w Białej Podlaskiej wykonując czynności w sprawie dokonanej na początku marca br. w Białej Podlaskiej kradzieży portfela z zawartością, ustalili sprawcę powyższego przestępstwa. Okazał się nim 14 letni mieszkaniec Białej Podlaskiej.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama