Reklama

Akcja Mlekoteka w Białej – już w maju!! Zapraszamy!!

W dniach 24 – 26 maja 2017 w Białej Podlaskiej organizowana jest po raz trzeci Akcja Mlekoteka. Mlekoteka jest to ogólnopolska akcja mająca na celu zwiększenie świadomości i wiedzy na temat wartości mleka kobiecego, promocja karmienia piersią, rozwianie miotów i wątpliwości oraz integracja środowiska wspierającego karmienie piersią. Akcja Mlekoteka organizowana jest z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Promocji Karmienia Piersią.

 

Akcja Mlekoteka w Białej Podlaskiej zaplanowana jest na 3 dni – 24 – 26 maja. Miejscem, w którym Akcja będzie się odbywać kawiarnia RABARBAR – ul. Brzeska 37 w Białej Podlaskiej.

W programie m.in. warsztaty edukacyjne:
– “Dlaczego warto karmić piersią”,
– “Warto nosić – o zaletach kangurowania / chustonoszenia”,
– „Pierwsza pomoc dla niemowląt i dzieci”,
– “Wsparcie w karmieniu piersią”, wykład z dr Riadem Haidarem o tym jak ważne jest mleko mamy dla wcześniaków i inne.

Do tego “Mleczne historie” – czyli krąg opowieści laktacyjnych…

Spotkania maja charakter otwarty i bezpłatny, skierowane są do wszystkich bez względu na osobiste doświadczenia, czy wybory.

Portal Radiobiper obejmuje patronat nad tym wydarzeniem!
Akcję organizuje Aleksandra Karaś przy współpracy z Stowarzyszeniem Dbamy o Mamy. Aleksandra Karaś jest dyplomowanym Promotorem Karmienia Piersią, wolontariuszką Fundacji Promocji Karmienia Piersią, członkiem Stowarzyszenia Dbamy o Mamy oraz właścicielką firmy Laktolandia (www.laktolandia.pl).

 

materiał: Aleksandra Karaś / laktolandia.pl
temat: Akcja Mlekoteka
grafika: laktolandia.pl
tekst i opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Parczew: Współzawodnictwo sportowe szkół 2019/2020

Igrzyska Młodzieży Szkolnej – dziewczęta i chłopcy Dyscyplina: Tenis stołowy indywidualnie Szczebel zawodów: 1 finał wojewódzki – Rejon Biała Podlaska Termin: 8.11.2019r Miejsce: hala Szkoły Podstawowej w Podedwórzu Gospodarz zawodów: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Parczewie

Czytaj więcej »

Patriotyczna wieczornica w Ciciborze Dużym (galeria)

Śpiewanie w narodowym duchu „Kiedy myślę Ojczyzna, szukam drogi biegnącej w każdym z nas” to hasło przewodnie wieczornicy zorganizowanej 11 listopada br. w odświętnie udekorowanej hali sportowej Szkoły Podstawowej w Ciciborze Dużym. Towarzyszyły jej pierwsze Gminne Patriotyczne Prezentacje Wokalne.

Czytaj więcej »

Wieści z Unii: Jaka Grupa Wyszehradzka w jakiej Unii?

Różne wizje przyszłości UE były tematem dyskusji o tezach raportu Nowej Konfederacji pt. „Grupa Wyszehradzka i Unia. Polityka europejska w programach głównych sił politycznych w Grupie Wyszehradzkiej”. Wskazywano m.in. na odtwarzanie się podziałów na osi Północ-Południe oraz Wschód-Zachód oraz wspólne interesy polityczno-gospodarcze państw V4.

Czytaj więcej »

Reklama