Reklama

Akcja Mlekoteka w Białej – już w maju!! Zapraszamy!!

W dniach 24 – 26 maja 2017 w Białej Podlaskiej organizowana jest po raz trzeci Akcja Mlekoteka. Mlekoteka jest to ogólnopolska akcja mająca na celu zwiększenie świadomości i wiedzy na temat wartości mleka kobiecego, promocja karmienia piersią, rozwianie miotów i wątpliwości oraz integracja środowiska wspierającego karmienie piersią. Akcja Mlekoteka organizowana jest z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Promocji Karmienia Piersią.

 

Akcja Mlekoteka w Białej Podlaskiej zaplanowana jest na 3 dni – 24 – 26 maja. Miejscem, w którym Akcja będzie się odbywać kawiarnia RABARBAR – ul. Brzeska 37 w Białej Podlaskiej.

W programie m.in. warsztaty edukacyjne:
– „Dlaczego warto karmić piersią”,
– „Warto nosić – o zaletach kangurowania / chustonoszenia”,
– „Pierwsza pomoc dla niemowląt i dzieci”,
– „Wsparcie w karmieniu piersią”, wykład z dr Riadem Haidarem o tym jak ważne jest mleko mamy dla wcześniaków i inne.

Do tego „Mleczne historie” – czyli krąg opowieści laktacyjnych…

Spotkania maja charakter otwarty i bezpłatny, skierowane są do wszystkich bez względu na osobiste doświadczenia, czy wybory.

Portal Radiobiper obejmuje patronat nad tym wydarzeniem!
Akcję organizuje Aleksandra Karaś przy współpracy z Stowarzyszeniem Dbamy o Mamy. Aleksandra Karaś jest dyplomowanym Promotorem Karmienia Piersią, wolontariuszką Fundacji Promocji Karmienia Piersią, członkiem Stowarzyszenia Dbamy o Mamy oraz właścicielką firmy Laktolandia (www.laktolandia.pl).

 

materiał: Aleksandra Karaś / laktolandia.pl
temat: Akcja Mlekoteka
grafika: laktolandia.pl
tekst i opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Powiat: Problemy z terminowym wykonaniem ortofotomapy

Dyrektor wydziału Geodezji, Katastru i Nieruchomości Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej – Małgorzata Ostrowska, poinformowała Zarząd Powiatu w Białej Podlaskiej o zapytaniu z Biura Projektu „e-geodezja” w temacie czy Zarząd Powiatu zmienił zdanie w zakresie postępowania mediacyjnego zmierzającego do zawarcia ugody z wykonawcą umowy z dnia 19 kwietnia 2017 r., zawartej w ramach projektu „e-Geodezja cyfrowy zasób geodezyjny województwa lubelskiego” na wykonanie ortofotomapy.

Czytaj więcej »

Terespol: Powstanie skwer rekreacyjny przy pomniku budowy Traktu Brzeskiego

Przy pomniku budowy Traktu Brzeskiego, zainstalowane zostaną obiekty małej architektury i infrastruktury towarzyszącej w postaci skweru rekreacyjnego ze stolikiem do gry w szachy i ławkami do odpoczynku. Po ich zrealizowaniu zostaną one udostępnione do publicznego użytkowania. Zgodę na to wyraził właśnie Zarząd Powiatu w Białej Podlaskiej w formie porozumienia z Miastem Terespol.

Czytaj więcej »

Sosnówka: Zabezpieczają pieniądze na remont leśniczówki Kraszewskich

Zarząd Powiatu w Białej Podlaskiej po zapoznaniu się z wnioskiem dyrektora Muzeum Józefa Ignacego Kraszewskiego w Romanowie, wyraził zgodę na pozostawienie zabezpieczonych w budżecie powiatu i wieloletniej prognozie finansowej, środków finansowych przeznaczonych na realizację projektu pn: „Rozbudowa i przebudowa budynku mieszkalnego byłej leśniczówki z przeznaczeniem na potrzeby Muzeum – Oficyna Kraszewskich”.

Czytaj więcej »

Reklama