Reklama

Reklama

Stypendia sportowe Powiatu Bialskiego! Wiemy komu zostały przyznane!

Posłuchaj ważnego spotu:

Po długich namysłach, debatach, zapoznaniu się z dorobkiem i osiągnięciami poszczególnych pretendentów przyznano stypendia sportowe z budżetu Powiatu w Białej Podlaskiej w 2017 roku. Do Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej wpłynęło 30 wniosków przyznano 22 stypendia w łącznej kwocie 19 tys zł.

Wnioski stypendialne napłynęły od pięciu klubów sportowych w dyscyplinach: taekwon-do ITF, taekwon-do olimpijskie, podnoszenie ciężarów i pływanie. Wszystkie wnioski spełniły wymogi formalne.

Komisja Stypendialna zaproponowała przyznanie stypendiów zawodnikom, którzy zajęli w mistrzostwach Polski miejsca od 1 do 3 i pucharach Świata i Polski miejsca od 1 do 4.

Przy takich kryteriach do otrzymania stypendium zakwalifikowało się 22 zawodników: Celiński Jakub, Chwalewska Monika, Sacharczuk Aleksandra, Jakimiak Jakub, Magielnicki Kacper, Segeń Patryk, Łazuga Konrad, Skulimowski Mateusz, Tymoszuk Bartłomiej, Rozenkiewicz Dawid, Swórski Kacper, Chomiuk Anna, Żechowski Mateusz, Ilczuk Jakub, Nestorowicz Dariusz, Polubiec Robert, Szopliński Ernest, Bańkowska Magda, Adamczyk Jakub, Chomiuk Agnieszka, Stanilewicz Dariusz, Bogusz Kacper.

W budżecie Powiatu Bialskiego na 2017 rok przewidziano na wypłatę stypendiów sportowych kwotę 19 tys. złotych i ta kwota została rozdysponowana w całości.

Stypendia wręczone zostaną na jednej z najbliższych sesji Rady Powiatu Bialskiego.

materiał: Radiobiper Biała Podlaska
temat: Powiat Bialski / Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej
tekst: Zarząd Powiatu Bialskiego / Leszek Niedaleki
grafika: arch. radiobiper.info
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama