Kryminałki: Kto ukradł ponad 20 tys zł z salonu telefonów komórkowych? 23-letnia pracownica

Biała Podlaska: Zawiadomienie o kradzieży karty bankomatowej i wypłacie 2.000 zł. Dokonać tego mieli bialczanie: 26-latek i 35-latka. // Cieleśnica: 54-latek z Janowa wyciął i skradł 10 sosen z działki mieszkanki gminy Konstantynów. // Biała Podlaska: 23 latka, pracownica jednego z bialskich salonów operatorów telefonii komórkowej okazał się być sprawczynią kradzieży ponad 20 tys zł. Po wykonaniu czynności procesowych została zwolniona.

 

25 lutego 2017r., BIAŁA PODLASKA, ul. Piaskowa
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez pokrzywdzonego z Białej Podlaskiej, że 26-latek i 35-latka (obydwoje z Białej Podlaskiej) ukradli kartę bankomatową należącą do zgłaszającego, a następnie przy jej użyciu wypłacili z jego rachunku bankowego pieniądze w kwocie 2.000 zł.

01 stycznia 2017r., CIELEŚNICA
Wczoraj mieszkanka gminy Konstantynów powiadomiła janowski komisariat, że 54-latek z Janowa Podlaskiego, z działki leśnej należącej do zgłaszającej, dokonał wyrębu dziesięciu sosen o łącznej wartości 2.500 zł.

20 kwietnia 2017r., BIAŁA PODLASKA
Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej ustalili i zatrzymali sprawcę zaistniałej w okresie od 25 kwietnia 2016r. do 10 lutego 2017r. kradzieży pieniędzy w kwocie 20.300 zł na szkodę jednego z bialskich salonów operatora telefonii komórkowej. Sprawcą okazała się być 23-latka z Białej Podlaskiej, była pracownica tego salonu. Kobieta przyznała się do popełnienia zarzucanego jej czynu i złożyła obszerne wyjaśnienia. Po wykonaniu czynności procesowych z jej udziałem, została zwolniona.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk wz. rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *