Bialskopodlascy Mistrzowie Samochodowej Szkoły Bezpiecznej Jazdy (galeria)

W niedzielę dnia 9 kwietnia 2017 r. na bialskim lotnisku odbyło się uroczyste zakończenie Zimowej Samochodowej Szkoły Bezpiecznej Jazdy 2017, zorganizowanej przez Automobilklub Bialskopodlaski wspólnie z bialskim Klubem Motocyklowym „Grom” i Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Białej Podlaskiej.

W 3-miesięcznym szkoleniu uczestniczyło 29 kierowców z czego 15-tu otrzymało certyfikaty potwierdzające zaliczenie z wynikiem pozytywnym wszystkich programowych ćwiczeń praktycznych.

Finałowym niedzielnym akcentem były Mistrzostwa SBJ w samochodowych próbach sprawności w których uczestniczyło 12-tu kierowców. Mieli oni do pokonania 3 dynamiczne próby sprawności: slalom tyłem, slalom przodem z zatrzymaniem przed „ścianą” oraz typową sportową finezyjną próbę sprawnościową.

Tytuły mistrzowskie zdobyli:
I. Michał Gawlik – Mistrz SBJ roku 2017
II. Maciej Chotkowski – Wicemistrz
III. Mirosław Mościbrocki – II Wicemistrz

W kategori kobiet tytuł mistrzowski uzyskała Anna Paszkiewicz
Dyplomy, medale i certyfikaty wręczyli uczestnikom SBJ z-ca dyrektora W.O.R.D. Arkadiusz Maksymiuk, kierownik SBJ Zdzisław Kozłowski i instruktor SBJ Piotr Lament. Serdecznie gratulujemy!


materiał: Radiobiper Biała Podlaska
temat: WORD w Białej Podlaskiej / AK Biała Podlaska / “Grom” Klub Motocyklowy Biała Podlaska
tekst: Zdzisław Kozłowski – drogowkabp.pl
zdjęcia: WORD Biała Podlaska
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Jeden komentarz

  • Dzięki radiobiperowcy za publikację o SBJ. To jeszcze nie koniec. Zimowa Samochodowa Szkoła Bezpiecznej Jazdy za nami ale przed nami początek sezonu motocyklowego i Letnia Motocyklowa Szkoła Bezpiecznej Jazdy. Wstępne info na stronie http://www.drogowkabp.pl “Motocyklowa Szkoła Bezpiecznej Jazdy”. A więc – ciąg dalszy nastąpi. Pozdrawiam !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *