Kryminałki: Dwaj 21 latkowie w areszcie. Kradli butelki whisky w supermarkecie

Klonownica Mała: Wyręb i kradzież dębu i brzozy z prywatnej działki leśnej. // Biała Podlaska: Dwóch 21 latków w jednym z supermarketów ukradło whisky o wartości ponad 630 zł. Zostali zatrzymani i osadzeni w areszcie. // Biała Podlaska: Pokonane zabezpieczenia centralnego zamka i kradzież Toyoty Avensis z parkingu przy ul. Narutowicza. // Biała Podlaska: 77 latka, właścicielka mieszkania na Prostej, przywłaszczyła portfel, rower, narzędzia i kuchenkę wynajmującego mieszkanie. Wartość rzeczy to prawie 3.000 zł. // Biała Podlaska: Zarysowany lakier VW Polo. Szkody na kwotę 1.500 zł. // Biała Podlaska: Zarysowanie lakieru i kradzież tablicy rejestracyjnej w Volvo. Szkody na kwotę 2 i pół tys zł.
02 lutego 2017r., KLONOWNICA MAŁA
Wczoraj janowski komisariat został powiadomiony przez mieszkankę Białej Podlaskiej, że w okresie od 02 lutego do 17 kwietnia 2017r. nieznany sprawca, z terenu prywatnej działki leśnej należącej do zgłaszającej, dokonał wyrębu i kradzieży jednego dębu oraz jednej brzozy o łącznej wartości 600 zł.

11 kwietnia 2017r., BIAŁA PODLASKA, ul. Orzechowa
Dwóch 21-latków (jeden z Białej Podlaskiej, drugi bez stałego miejsca zameldowania) w jednym z bialskich supermarketów ukradło alkohol w postaci whisky różnych marek o łącznej wartości 634,93 zł. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie, gdzie oczekują na wykonanie czynności procesowych.

18 kwietnia 2017r., BIAŁA PODLASKA, ul. Gabriela Narutowicza
Nieznany sprawca, pokonując w nieustalony sposób centralny zamek w samochodzie osobowym marki TOYOTA AVENSIS, włamał się do pojazdu, a następnie dokonał jego kradzieży. Właściciel samochodu, będący mieszkańcem gminy Komarówka Podlaska, oszacował poniesione straty na kwotę 25.000 zł.

28 marca 2017r., BIAŁA PODLASKA, ul. Prosta
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkańca gminy Biała Podlaska, że 77-latka z Białej Podlaskiej będąca właścicielką wynajmowanego przez zgłaszającego mieszkania, przywłaszczyła jego portfel z pieniędzmi w kwocie 640 zł oraz dokumentami, zestaw elektronarzędzi, rower górski i kuchenkę elektryczną. Pokrzywdzony oszacował wartość utraconych rzeczy na kwotę 2.840 zł.

17 kwietnia 2017r., BIAŁA PODLASKA, ul. Terebelska
Na terenie niestrzeżonego parkingu osiedlowego nieustalony do chwili obecnej sprawca zarysował powłokę lakierniczą lewego tylnego błotnika, lewego przedniego błotnika i lewych przednich drzwi w samochodzie osobowym marki VW POLO, powodując powstanie strat w wysokości 1.500 zł, na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

17 kwietnia 2017r., BIAŁA PODLASKA, ul. Stanisława Moniuszki
Nieznany sprawca zarysował powłokę lakierniczą w samochodzie osobowym marki VOLVO oraz ukradł z niego tablicę rejestracyjną, powodując powstanie strat w wysokości 2.500 zł, na szkodę pokrzywdzonego z Białej Podlaskiej.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *