Kryminałki: Dwa zdarzenia z udziałem nietrzeźwych kierujących

Żerocin: Wyręb i kradzież 4 sosen z prywatnej działki. // Krzymowskie: Pijany 39 letni mieszkaniec gminy Biała Podlaska podczas cofania samochodem Audi najechał na 52 letnią kobietę. Poszkodowaną przewieziono do szpitala. // Biała Podlaska: 30-letni mieszkaniec gm. Łomazy podejrzewany jest o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, kolizję i ucieczkę z miejsca zdarzenia jakie spowodował na ul. Sidorskiej. W chwili zatrzymania był pijany. Urządzenie wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.
15.04.2017r. ŻEROCIN
W okresie od 12 do 15 kwietnia 2017 r., z terenu prywatnej działki leśnej (Gm. Drelów), nieustalony sprawca dokonał wyrębu i kradzieży 4 sztuk drzew gatunku sosna, na szkodę mieszkańca gm. Drelów.

15.04.2017r KRZYMOWSKIE
Bialscy policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 15.04.2017 roku około godz. 12:45 w miejscowości Krzymowskie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Audi, 39-letni mieszkaniec gm. Biała Podlaska, wykonując manewr cofania, najechał na prawidłowo idącą pieszą, 52-letnią mieszkankę gm. Biała Podlaska. Kobieta z obrażeniami ciała przewieziona do szpitala. Kierujący pojazdem 39-latek, w chwili zdarzenia był pijany. Badanie stanu trzeźwości wykonane przez funkcjonariuszy wykazało 1,8 promila alkoholu w organizmie mężczyzny.

17.04.2017r. BIAŁA PODLASKA, ul. Sidorska
30-letni mieszkaniec gm. Łomazy podejrzewany jest o kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, kolizję i ucieczkę z miejsca zdarzenia. W chwili zatrzymania był pijany. Urządzenie wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.
Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 15:00 na ul. Sidorskiej w Białej Podlaskiej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki VW-en, uderzył w zaparkowane audi, poczym odjechał z miejsca zdarzenia. Z relacji świadka wynikało, że siedzący za kierownicą pojazdu, prawdopodobnie był nietrzeźwy. W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili personalia mężczyzny. Okazał się nim 30-letni mieszkaniec gm. Łomazy. W chwili zatrzymania był pijany. Badanie wykazało 2 promile alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo 30-latek nie posiada uprawnień do kierowanie. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia. Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *