2 runda (charytatywna) VII Szachowego Grand Prix Terespola

2 runda VII Szachowego Grand Prix odbędzie się 23 kwietnia o 12:00 w restauracji Galeria Smaków w Terespolu i będzie miała wyjątkowy, charytatywny charakter!

APEL!!!
Rodzice Kamili Tarasiuk zwracają się o pomoc w zebraniu środków finansowych na leczenie oraz rehabilitację niepełnosprawnej, głęboko opóźnionej psychoruchowo córki, która wymaga specjalistycznej całodobowej opieki.
 Kamila jest pieluchowana, przyjmuje na stałe leki przeciwpadaczkowe. Miesięczny koszt pieluch, leków i środków do pielęgnacji to około 350 zł. Kilka razy w tygodniu własnym samochodem dowozimy córkę do oddalonej o 50km od naszego miejsca zamieszkania Specjalistycznej Placówki gdzie uczestniczy w różnych zajęciach usprawniających.

Kilkuletnia hipoterapia już przyniosła widoczną poprawę, są pozytywne efekty w rozwoju córki, jest duża szansa że Kamila będzie samodzielnie chodzić. Pragniemy kontynuować pracę nad dalszym usprawnianiem życia córki, ale na to są potrzebne środki finansowe. Państwa wpłaty pomogłyby nam w zakupie specjalistycznego łóżka dostosowanego do potrzeb córki (koszt ok. 10tys.). W związku z ciężką sytuacją finansową rodziny (Kamila ma jeszcze dwie siostry, pracuje tylko tata Kamili) prosimy o wsparcie finansowe dla naszego dziecka.


materiał: MOK Terespol
tekst zdjecia: Łukasz Pogorzelski MOK Terespol
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *