Złote medale ciężarowców z MULKS Zirve Terespol w Hrubieszowie

W sobotę 18 marca br. w Hrubieszowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Juniorów i Juniorek do lat 20 w Podnoszeniu Ciężarów. Zawodnicy MULKS Zirve Terespol odnieśli pierwsze w tym roku sukcesy zdobywając medale.

Mistrzem Województwa Lubelskiego w kategorii wagowej do 56 kg został Patryk Dekiert z wynikiem (w podrzucie i rwaniu łącznie) 123 kg (55+68).

W kategorii wagowej do 69 kg złoty medal zdobył Kacper Magielnicki z wynikiem 253 kg (113+140).

W kategorii wagowej do 85 kg pierwsze miejsce zdobył Karol Juchimiuk z wynikiem 260 kg (115+145).

Srebrny medal w kategorii wagowej do 62 kg zdobył Mateusz Zrol z wynikiem 140 kg (60+80).

Trzecie miejsce w kategorii wagowej do 69 kg zdobył Emil Leonienko 135 kg (60+75).