Reklama

Biała Podlaska: Policjanci uratowali nietrzeźwego mężczyznę

Bialscy policjanci uratowali przed zamarznięciem 44-letniego mężczyznę. Nocował on w jednym z pustostanów na terenie Białej Podlaskiej. W chwili znalezienia potrzebował już pomocy medycznej. Funkcjonariusze na miejsce natychmiast wezwali pogotowie i pomogli przetransportować mężczyznę do karetki. Policja apeluje, aby nie przechodzić obojętne obok osób bezdomnych, pod wpływem alkoholu, szczególnie w te zimowe, mroźne dni.

Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na terenie Białej Podlaskiej. Policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego, kontrolując jeden z pustostanów na terenie miasta, znaleźli tam śpiącego mężczyznę. Tej nocy temperatura spadła do 11 stopni poniżej zera, natomiast 44-latek nie miał nałożonych butów ani kurtki, był tylko częściowo przykryty kocem. Dodatkowo znajdował się pod silnym działaniem alkoholu.

W chwili kiedy dotarli do niego funkcjonariusze, mężczyzna potrzebował już pomocy medycznej. Na miejsce natychmiast wezwane zostało pogotowie. Policjanci pomogli również przetransportować 44-latka do karetki.

Policja apeluje, aby nie przechodzić obojętne obok osób bezdomnych, pod wpływem alkoholu, szczególnie w te zimowe, mroźne dni. Jeden telefon może uratować osobę przed wychłodzeniem.


materiał: Komenda Miejska Policij
tekst zdjecia: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama