Reklama

Bal Gimnazjalny w Publicznym Gimnazjum nr 3 w Białej Podlaskiej (galeria)

Dla trzecioklasistów naszej szkoły najważniejszym wydarzeniem ostatnich dni był Bal Gimnazjalny, który odbył się 17 stycznia w hali ZSO nr 3. Już o godz. 16 zabrzmiały słowa powitania, które Pani Dyrektor Małgorzata Kaczmarczyk skierowała do gimnazjalistów, przybyłych rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości.

Następnie głos zabrali Dyrektor Delegatury Kuratorium Oświaty w Białej Podlaskiej Pani Małgorzata Kiec, zastępca Prezydenta Miasta Biała Podlaska Pan Michał Litwiniuk oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Monika Dadacz.

Po podziękowaniach i życzeniach wszyscy obejrzeliśmy krotką część artystyczną, a następnie – zgodnie z tradycją (to już 16 bal) w sali zabrzmiały dźwięki walca. Uczniowie (ćwiczący wcześniej pod czujnym okiem pani O. Myronenko) zaprezentowali swoje umiejętności taneczne w bardzo bogatej choreografii, za co otrzymali gromkie brawa.

Po części oficjalnej rozpoczęła się wspaniała zabawa – szaleństwa na parkiecie, dużo śmiechu, radości… Wszyscy zgodnie stwierdzili – to był niezapomniany wieczór. I tylko szkoda, że tak szybko minął.

materiał: Publiczne Gimnazjum nr 3 im.Emilii Plater
tekst: Publiczne Gimnazjum nr 3 im.Emilii Plater
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama