Reklama

Kryminałki: Drzwi zniszczone detonacją petardy mają na sumieniu nastolatkowie

Biała Podlaska: 40-latek z gminy Wohyń mieszkający w Białej Podlaskiej nielegalnie wprowadzał do obrotu interfejsy i oprogramowanie służące do diagnostyki komputerowej pojazdów koncernu VW oznaczone podrobionym znakiem towarowym. // Małaszewicze Małe: Melina z rozlewnią spirytusu u 72 latka z gm. Terespol. // Biała Podlaska: Trzej nastolatkowie w wieku 13 i 14 lat sprawcami detonacji petardy pod drzwiami wejściowymi jednego z mieszkań. Rodzice pokryją straty w wysokości 1300 zł.

11 stycznia 2017r., BIAŁA PODLASKA, ul. Sapieżyńska
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej na podstawie własnych informacji ustalili, że 40-latek z gminy Wohyń mieszkający w Białej Podlaskiej nielegalnie wprowadza do obrotu interfejsy i oprogramowanie służące do diagnostyki komputerowej pojazdów koncernu VW oznaczone podrobionym znakiem towarowym. W toku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych oraz pojazdów należących do mężczyzny policjanci ujawnili i zabezpieczyli nielegalne oprogramowanie do diagnostyki pojazdów. 40-latek usłyszał zarzut kradzieży programu komputerowego, podrobienia znaku towarowego oraz naruszenia prawa autorskiego, do popełnienia którego przyznał się. Mężczyzna skorzystał z możliwości dobrowolnego poddania się karze uzgodnionej z prokuratorem.

11 stycznia 2017r., MAŁASZEWICZE MAŁE
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Terespolu ustalili, że 72-latek z gminy Terespol trudni się nielegalnym procederem rozlewania i sprzedaży alkoholu. W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli dwa litry nielegalnego alkoholu.

11 stycznia 2017r., BIAŁA PODLASKA, Plac Wojska Polskiego
Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej na podstawie informacji własnych ustalili sprawców zaistniałego w dniu 01 stycznia 2017r., w Białej Podlaskiej, na ulicy Sidorskiej, uszkodzenia drzwi wejściowych do mieszkania poprzez zdetonowanie petardy, gdzie pokrzywdzony oszacował powstałe straty na kwotę 1.300zł. Sprawcami okazało się być troje nieletnich z Białej Podlaskiej w wieku 13 i 14 lat. Zostali oni przesłuchani w charakterze nieletnich sprawców czynu karalnego i przyznali się do uszkodzenia mienia. Sprawą zajmie się Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej III Wydział Rodzinny i Nieletnich.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom Wojciech Lesiuk w.z. rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama