Reklama

IV edycja konkursu „ Najpiękniejsze kolędy i pastorałki”

W dniu 10.01.2017 r w Przedszkolu Samorządowym w Konstantynowie odbył się Konkurs muzyczny „Najpiękniejsze kolędy i pastorałki” zorganizowany przez P. Irenę Mertowską i P. Monikę Jankiewicz. W konkursie wzięło udział 12 laureatów I etapu, były to dzieci 3-6 letnie. Przed rozpoczęciem konkursu przypomniano zasady zgodnie z którymi Jury będzie dokonywało oceny.

Mali artyści prezentowali swoje umiejętności a jury zwracało szczególną uwagę na zgodność utworu z tematem konkursu, walory głosowe, opanowanie tekstu, choreografię. Udział w konkursie przysporzył wykonawcom wielu niezapomnianych wrażeń, zadowolenia – szczególnie laureatom. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody.

To bardzo ważne, organizowanie tego typu przedsięwzięć. Dają one dzieciom szansę na poznawanie i kultywowanie tego co najcenniejsze – tradycji, w tym przypadku tradycji kolędniczych ponadto realizowania własnych ambicji, rozwijania zdolności – talentów muzycznych są okazją do zaprezentowania się w środowisku, motywują do dalszej pracy.

I miejsce – Lena Żuk lat 4
II miejsce – Maja Zasiuk lat 3
III miejsce –Kacper Wedziuk lat 6
wyróżnienie: Filip Pióro lat 6

materiał: Przedszkole Samorządowe w Konstantynowie
tekst zdjęcia: Irena Mertowska – nauczyciel Przedszkola Samorządowego w Konstantynowie

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama