Promocja programu „Metamorfoza Fit and Jump – Twoje piękno w naszych rękach“ (galeria)

Organizatorem Programu “Metamorfozy …” był „Kaliber“ Marcin Łęski – właściciel Fabryki Ciała Sport Club. Program rozpoczął się 23 września 2016 roku zaś zakończył się 21 grudnia 2016 roku.

Program “Metamorfoza Fit and Jump – Twoje piękno w naszych rękach“ miał na celu wyłonienie 2 Zwycieżczyń, które następnie uczestniczyły w specjalistycznych zabiegach, treningach, sesjach fotograficznych itp., zgodnie z opracowanym przez Organizatora – fabrykę Ciała Sport Club harmonogramem.

Kim były nasze Uczestniczki?
MAGDA STANISZambitna, młoda mama mająca wobec siebie wysokie wymagania. Udział w programie miał jej pomóc żyć zdrowo i być z siebie dumną. Magda podczas programu schudła 11 kilogramów i straciła w sumie aż 55 cm w obwodach. Twierdzi, że to dopiero początek jej nowego, zdrowszego życia.

IZA GRODECKAzawsze wszystkim pomagająca, chciałaby pokazać innym, że dla chcącego – nic trudnego. Udział w programie miał jej pomóc być zdrowszą i szczęśliwą mamą. Iza podczas programu schudła 7 kilkogramów i zachwyca wszystkich swoją nową, nienaganną figurą.

Partnerami Programu byli:
Trenerzy personalni Fabryki Ciała – Tomasz Chwalczuk, Tomek Jaszczyński oraz Trenerka/Dietetyczka – Marta Cieślak – którzy zajęli się ustaleniem planu dietetycznego na 100 dni przemiany oraz ustaleniem indywidualnych planów treningowych na siłowni; Instruktorzy Fitness oraz Fit and Jump, którzy zadbali o wspólne treningi grupowe;

Fit ME! by Diana – Arkadiusz Ładniak, który zadbał o fit catering dla naszych Uczestniczek; firma oferuje fit catering spełniając zapotrzebownie nawet najbardziej wymagających klientów; o prawidłowe nawodnienie w czasie treningów zadbał Power Water’s Wojciech Sikora; Power Water’s to hipotoniczny napój na bazie wody mineralnej i kofeiny z nasion zielonej kawy organicznej, dla osób, którym zależy zarówno na zdrowiu, jak i energii na cały aktywny dzień. Woda mineralna, na bazie której powstaje Power Water’s, pochodzi z krystalicznie czystych źródeł górskich i zawiera wysokie ilości elektrolitów: sodu, wapnia, magnezu i potasu.

Jest dodatkowo poddawana jest procesowi napowietrzania, dzięki czemu posiada podwyższoną zawartość tlenu, niezbędnego człowiekowi do życia. Power Water’s nie zawiera cukrów ani sztucznych słodzików, dzięki czemu jest napojem bezkalorycznym i stanowi doskonały składnik zdrowej diety.

Power Water’s zawiera również ekstrakt z nasion zielonej kawy organicznej, posiadającej certyfikat USDA Organic – najbardziej wymagający i kompleksowy certyfikat żywności organicznej, nadawany przez Departament Rolnictwa USA za akceptacją Agencji ds. Żywności i Leków. Kawa organiczna jest uprawiana na małych plantacjach z poszanowaniem środowiska naturalnego i lokalnych społeczności.

Do jej uprawy nie używa się chemicznych środków ani sztucznych nawozów, a wszystkie procesy rolnicze poddawane są restrykcyjnym kontrolom jakości. Ekstrakt z nasion zielonej kawy organicznej jest głównym źródłem aktywności antyoksydacyjnej. Działa motywująco, zwiększa koordynację ruchową i wytrzymałość fizyczną. Poza działaniem pobudzającym i poprawiającym nastrój, dotlenia mózg, usprawniając procesy myślowe.

Studio modelowania figury FIT – Aneta Nazaruk, gdzie Uczestniczki mogły min. skorzystać z bieżni VACUUM JET – które komputerowo regulując siłę próżni, dobierają optymalne parametry zabiegu do ilości cellulitu i tkanki tłuszczowej u pacjenta.

Urządzenia posiadają funkcję pulsacji podciśnienia, dzięki której wykonywany jest zabieg DRENAŻU LIMFATYCZNEGO (aktywnego opróżniania komórek cellulitowych) zaś promienniki emitujące światło podczerwone – infrared wspomagają LIKWIDOWANIE ZMIAN SKÓRNYCH – pękających naczynek (pajączków).

Dodatkowo w czasie zabiegu w kapsule można zastosować funkcję OZONOTERAPII, która spotęguje spalanie tkanki tłuszczowej, zwiększy redukcję cellulitu, zadziała bakteriobójczo i kojąco na skórę. Średnie redukcje wynoszą od kilku do kilkunastu centymetrów w obwodach (utrata do 3.200 kcal podczas jednego treningu) zaś redukcja wagi to od 2 kg do 6/8kg masy ciała. Po serii 12-20 zabiegów średnie zmniejszenie rozmiaru garderoby to co najmniej… dwa numery!!! ZAPRASZAMY – ul. Terebelska 49/1.

Dream Big Pics. Fotografie – Justyna Morawska, która zadbała o profesjonalną dokumentację na każdym etapie programu; jeśli chcą Państwo uwiecznić ważne chwile zdecydowanie polecamy Justynkę.

Kreator Fryzur „Lalka“ – salon expert L’Oreal – Katarzyna Tokarska, Salon Kosmetyczny Mary Kay, Clarena – Beata Czeczuk, które zadbały o piękny wygląd naszych Uczestniczek – zapraszamy do Salonu przy ul. Plac Rubina 11-14/ lok. 1

100 dni metamorfozy to bardzo długi czas co oznacza wiele „zakrętów motywacyjnych“ w procesie zmiany – w tym Organizatora – Fabrykę ciała Sport Club wspierała Praktyka Psychologiczna Sylwia Lewczuk, psycholog, terapeuta, trener – w pracy z którą znajdziesz uważność, zrozumienie i pomoc a także akceptację wyborów i decyzji oraz szacunek dla przeżywanych emocji. Jeśli brakuje Ci asertywności, pewności siebie, energii, motywacji i radości, pomysłów na siebie lub poszukujesz możliwości własnego rozwoju zgłoś się na konsultację.

Vissavi Multibrand Janusz Rozbicki, salon odzieżowy, mieszczący się w C.H. Rywal ul. Brzeska 27, który zadbał o fantastyczne finałowe stylizacje uczestniczek; Nowy Rok to zazwyczaj pewne podsumowania i postanowienia zmiany. Jeśli jedną z nich jest zadbanie o siebie – serdecznie zapraszamy – Trenerzy i Instruktorzy Fabryki Ciała pomogą Ci w realnym ustaleniu celów i wesprą w staraniach. Wszak zdrowie jest bezcenne i warto o nie zadbać.

Do zobaczenia w Klubie – Janowska 58. Więcej informacji na naszej stronie – https://www.fabryka-ciala.pl

Finał – metamorfoza fabryka ciala (grafika)

 


materiał: Fabryka Ciała Sport Club
temat: Metamorfoza Fit and Jump
tekst: Monika Łęska Fabryka Ciała Sport Club
zdjęcia: Dream Big Pics. Fotografie – Justyna Morawska / Gwalbert Krzewicki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *