Reklama

Drelów: Przegląd Kolęd i Pastorałek (zaproszenie)

Parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Drelowie, Grupa Kobiet Aktywnych w Drelowie, Zespół Śpiewaczy BAGNOSZKI z Drelowa oraz Gminne Centrum Kultury w Drelowie serdecznie zapraszają na Przegląd Kolęd i Pastorałek w dniu 6 stycznia (piątek). Przegląd poprzedzi Msza św. w Kościele Parafialnym w Drelowie o godz. 15:00.

W programie:

– kolędowanie Zespołów w Kościele Parafialnym w Drelowie

– korowód TRZECH KRÓLI ulicami Drelowa


materiał: Gmina Drelów
tekst / plakat: Marta Terpiłowska, Gminne Centrum Kultury w Drelowie

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

16. Sesja Rady Gminy Międzyrzec Podlaski (zaproszenie)

XVI Sesja Rady Gminy Międzyrzec Podlaski odbędzie się w dniu 31 stycznia o godz. 13.00 w budynku Świetlicy Wiejskiej w miejscowości Wysokie ul. Rudnicka 36. Wśród punktów obrad znajdzie się m.in. udzielenie pożyczki  dla Międzyrzeckiej Spółdzielni Socjalnej „RAZEM”, udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Bialskiemu na opracowanie dokumentacji projektowej dróg powiatowych Nr 1006L i Nr 1007L, udzielenie pomocy finansowej Powiatowi Bialskiemu na dofinansowanie przewozów oraz przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi na terenie gminy w 2020 roku. 

Czytaj więcej »

Łomazy: Dzień Babci i Dziadka z Czerwonym Kapturkiem w tle

Już po raz drugi w ramach projektu „Aktywny senior!” w gminie Łomazy  świętowano Dzień Babci i Dziadka. To spotkanie okolicznościowe zostało zorganizowane 21 stycznia 2020 r. Tym razem główną atrakcją wieczoru było humorystyczne przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek”, przygotowane przez osoby prowadzące zajęcia projektowe, opiekunów oraz koordynatora. Niespodzianka okazała się być bardzo trafiona, bowiem rozbawiła niejednego seniora do łez.

Czytaj więcej »

Reklama