Reklama

Łomazy: Stwórz rzeźbę ze śniegu i wygraj nagrodę (zaproszenie)

Wójt gminy Łomazy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Łomazach zapraszają do udziału w konkursie pn. "Zimowa rzeźba ze śniegu". Zabawa adresowana jest do rodzin z terenu gminy Łomazy. Temat rzeźby jest dowolny, może to być bałwanek, postać czy zwierzątko, inwencja twórcza wskazana. 

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić dwa dobrej jakości zdjęcia rzeźby i przysłać do dnia 08.02.2021 r. na adres mailowy: [email protected] Dodatkowo w treści e-maiła należy podać: nazwę rzeźby, imiona i nazwiska oraz wiek autorów pracy.

Zdjęcia konkursowe zostaną ocenione przez jury według następujących kryteriów: zgodność z wymaganymi warunkami, kreatywność, terminowe przesłanie prac.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na Facebooku Gminnego Ośrodka Kultury w dniu 18.02.2021 r.
Upominki będą czekały na odebrania w GOK-u w Łomazach, (ul. Szkolna 18a) w dniach 19-24.02.2021 r. Przy odbiorze zachowane zostaną wszelkich procedury bezpieczeństwa.

Nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane na Facebooku oraz w mediach lokalnych.

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z wyrażaniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestników, które będą wykorzystane do ogłoszenia wyników konkursu.

Źródło / plakat: GOK w Łomazach

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama