Reklama

Kryminałki: Przywłaszczenie dostawczego Renault i myjki ciśnieniowej

Biała Podlaska: Przywłaszczenie dostawczego Renault przez mieszkańca wykonującego zlecenie transportu. // Horbów Kolonia: 36 letni kierowca z zakazem sądowym prowadzenia pojazdów zatrzymany w ruchu drogowym w stanie nietrzeźwości. // Porosiuki: Mieszkaniec oszukany podczas zakupu poprzez Internet listwy z czujnikiem ruchu. // Biała Podlaska: Wypożyczenie i przywłaszczenie myjki ciśnieniowej z wypożyczalni sprzętu. // Małaszewicze Duże: 28 letni nietrzeźwy kierowca, mieszkaniec miasta Terespol.

10.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA,
Mieszkaniec Białej Podlaskiej wykonujący zlecenie transportu podejrzewany jest o przywłaszczenie powierzonego mu mienia tj. samochodu dostawczego marki Renault, w ten sposób, że pobrał w/w pojazd w użytkowania jednak po upływie ustalonego terminu nie zwrócił pojazdu i nie rozliczył się, przy czym zerwał kontakt z zawiadamiającym. Policjanci ustalają okoliczności sprawy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.12.2020 r. HORBÓW-KOLONIA,
Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP Biała Podlaska zatrzymali do kontroli drogowej 36-letniego mieszkańca gm. Zalesie, który w okresie zakazu sądowego kierował samochodem osobowym marki Volkswagen będąc w stanie nietrzeźwości 0,7 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

06.11.2020 r. POROSIUKI,
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkańca gm. Biała Podlaska. Nieznany sprawca za pomocą portalu ogłoszeniowego oferował do sprzedaży „listwę led z czujnikiem ruchu”. Pomimo otrzymania ustalonej kwoty na konto bankowe sprawca nie wywiązał się z umowy. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

20.11.2020 r. BIAŁA PODLASKA, 
Nieznany sprawca doprowadził pokrzywdzonego mieszkańca Białej Podlaskiej, prowadzącego wypożyczalnię sprzętu, do niekorzystnego rozporządzania mieniem, w ten sposób, że wprowadził w błąd pracownika firmy co do zamiaru zwrotu myjki ciśnieniowej, której nie zwrócił w zakreślonym umową terminie i zaniechał wszelkich kontaktów z pokrzywdzonym. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

01.12.2020 r. MAŁASZEWICZE DUŻE, ul. Warszawska 
Funkcjonariusze KP Terespol, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Peugeot, 28-letniego mieszkańca Terespola, będącego w stanie nietrzeźwości: 1,9 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie prowadzi KP Terespol.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik prasowy KMP Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama