Biała Podlaska: II Turniej Ligi Wojewódzkiej Młodzika w piłce siatkowej (galeria)

28 listopada 2020 na hali ZSO nr 2 i ZSO nr 4 w Białej Podlaskiej odbył się II Turniej o Mistrzostwo Województwa Lubelskiego Młodzików w Piłce Siatkowej. Jest to jeden z pięciu turniejów eliminacyjnych do mistrzostw Polski tej kategorii wiekowej. Siatkarze UKS-u Serbinów Biała Podlaska zdecydowanie wygrali zawody.

Bialski zespół z kompletem zwycięstw zajął I miejsce i umocnił się na pozycji lidera.

W drodze do zwycięstwa podopieczni trenerów Macieja Sobieraja i Pawła Wasiaka pokonali zespoły: Skałkę Annopol 2:0, UKS Międzyrzecką Trójkę 2:0 i w finale, po wyrównanym meczu TPS Lublin 2:1. Drugi zespół uplasował się na VII miejscu zdobywając cenne sportowe doświadczenia.

Miłym akcentem zawodów było wyróżnienie trzech zawodników Serbinowa. Bartek Mazur został MVP turnieju, zaś Filip Kowieski i Kuba Maliszewski otrzymali statuetki najlepszego zawodnika w drużynie.