Reklama

FotoRaport: Gruntowny remont Dalekiej (galeria)

Osiedle Słoneczne Wzgórze na Woli doczekało się remontu jednej z głównych ulic na swoim obszarze. Ulica Daleka. Po oddaniu ulicy Koncertowej i zamknięciu przejazdy z Dalekiej w ulicę Witoroską odcinek remontowany zbierał znaczną część ruchu dojazdowego i lokalnego. Zresztą stan ulicy i jej wygląd pozostawiał i bez tego wiele do życzenia. Tre-Drom kompleksowo zadba o zmianę wizerunku trasy. Prawie 300 metrów drogi zostaje poszerzone do 6 metrów, zyska krawężniki. Uporządkowane zostaną skrzyżowania.

Umowę na przebudowę ulicy podpisano w końcówce października. Materiał z podpisania umowy <<==>> LINK 

Przebudowa 270 metrów ulicy kosztuje Miasto Biała Podlaska około 330 tysięcy złotych. Projekt przewiduje nieco szerszy zakres nie tylko dotyczący ulicy Dalekiej. Już trwa budowa łączników z ulicami Zaciszna i Wolska. Powstają krawężniki, wloty ulic zyskają nowe utwardzenie i dywaniki asfaltowe. Dłuższy odcinek (pod ogrodzenia) powstanie na odcinku łączącym Daleką z Klonową. Uporządkowane i pobudowane zostaną dojścia do ulic Środkowej i Przelotnej.

 

materiał: Radio Biper Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Galeria:

Autor zdjęć:
Mariusz Maksymiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Jest 1 komentarz do tego artykułu.

  1. Miejmy nadzieję, że przy tej inwestycji zostaną poprawione braki w pierwszej części. Brak połączenia chodników ulicy Koncertowej z chodnikami sąsiednich ulic np. Chłodnej czy przejście do Bocznej.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama