Reklama

Remont szkoły w Rogoźnicy i świetlico-remizy w Tłuśćcu zakończony

Zakończona została termomodernizacja dwóch budynków użyteczności publicznej zlokalizowanych na terenie Gminy Międzyrzec Podlaski.

Prace budowlane w Publicznej Szkole Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy obejmowały: docieplenie stropu, modernizację oświetlenia, montaż kotła na biomasę; wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, montaż instalacji fotowoltaicznej.

W świetlico-remizie w Tłuśćcu prace obejmowały: ocieplenie ścian zewnętrznych i stropu; wymianę pokrycia dachowego, modernizację oświetlenia, wykonanie instalacji c. o. wraz z montażem kotła na pellet, modernizację oświetlenia.

Celem projektu jest wzrost efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej, przyczyniający się do poprawy jakości środowiska naturalnego na terenie Gminy Międzyrzec Podlaski.

Całkowita wartość projektu wyniosła 2 128 762,36 zł, z czego kwota dofinansowania to 1 124 666,93 zł.

***

Inwestycje zrealizowane zostały w ramach projektu pt.: „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gminy Międzyrzec Podlaski” współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WL na lata 2014-2020.

 

Tekst / zdjęcia: UG w Międzyrzecu Podlaskim

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama