Reklama

Koncert Mateusza Łopaciuka w Rossoszu odwołany!

KONCERT ODWOŁANY! 25 października o godz. 18:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Rossoszu odbędzie się koncert Mateusza Łopaciuka - mieszkańca Janowa Podlaskiego, zwycięzcy show telewizji Polsat „Śpiewajmy razem. All Together Now” (edycja 2018). Radio Biper otrzymało 5 (pięć) zaproszeń na koncert do rozdania wśród czytelników. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy [email protected]

Mateusz dał się poznać w programie, jako niezrównany wykonawca m.in. „Knockin’ on Heaven’s Door” Boba Dylana i Guns N’ Roses, „Smells Like Teen Spirit” z repertuaru Nirvany czy też „Przeżyj to sam” zespołu Lombard. Zapewne i tych utworów nie zabraknie na koncercie w Rossoszu.

Wokaliście akompaniować będzie Piotr Kulicki.

Z racji aktualnej sytuacji epidemiologicznej organizatorzy koncertu przewidują udział tylko 65 widzów. Darmowe wejściówki na koncert będą do odbioru w GOK-u od wtorku, 6 października od godz. 15:00. Warunkiem wejścia na koncert będzie wypełnianie i przekazanie w dniu koncertu oświadczenia, którego treść, wraz z regulaminem koncertu dostępna jest na profilu FB https://www.facebook.com/gok.rossosz.7.

źródło: GOK w Rossoszu
zdjęcie: arch. Radio Biper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama