Radio

BiperTV

Galerie

Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Praca w renomowanej firmie – Budomex!

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Budomex" sp. z o.o. w Białej Podlaskiej zatrudni osoby na stanowisko KIEROWNIK PRODUKCJI BUDOWLANEJ! Czeka praca w renomowanej firmie, stabilność zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkowym pakietem socjalnym! CV oczekiwane są w Budomexie ul. Brzeska 156 pokój 2 lub na adres e-mail: kadry@budomex.eu

Poszukiwany KIEROWNIK PRODUKCJI BUDOWLANEJ!

Zakres obowiązków:
– systematyczne zarządzanie i koordynowanie produkcji budowlanej przez cele wyznaczane i rozliczane z kierownikami budów i zakładów.

Poszukiwane kompetencje:
– wykształcenie wyższe techniczne,
– uprawnienia budowlane w zakresie wykonawstwa robót budowlanych,
– doświadczenie zawodowe,
– znajomość nowoczesnych metod zarządzania,
– znajomość prawa budowlanego, prawa pracy i przepisów BHP,
– zdolności przywódcze i interpersonalne,
– doświadczenie we współpracy z podwykonawcami,
– odpowiedzialność i zaangażowanie w pracy,
– prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
– interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie,
– stabilne warunki zatrudnienia,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– pakiet socjalny.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV w Dziale Służb Pracowniczych PW „Budomex” ul. Brzeska 156, 21-500 Biała Podlaska, pokój nr 2 lub na adres e-mail: kadry@budomex.eu

materiał: PW Budomex Biała Podlaska
opracowanie: Leszek Niedaleki

Please select listing to show.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Wyślij tweeta
Wyślij e-mailem